صفحه اصلي

اخبار

 چاپ     ارسال Email

گردهمايي Ross ترکيه ، خاورميانه و افريقا

1392/10/15 :تاريخ

افريقاي جنوبي افريقاي جنوبي بزرگترين بازار مرغداري قاره افريقا را دارد. قاره افريقا با بيش از يک ميليارد نفر جمعيت ، 4 کيلوگرم مصرف سرانه دارد؛ يعني تقريبا يک سوم متوسط مصرف سرانه جهان .  به همين ترتيب توزيع کنندگان Ross کيپ تاون را به عنوان مکاني مناسب براي برگزاري گردهمايي دانستند و به بررسي موقعيت منطقه اي بازار پرداختند .
اين گردهمايي در ابتدا با بررسي عملکرد Aviagen و رشد و سرمايه گذاري هاي انجام شده در بازارهاي بزرگ جهان آغاز شد . ارزيابي رشد جمعيت همراه با رشد مصرف و تقاضا براي طيور در ترکيه ، خاورميانه ، و افريقا به همراه سرمايه گذاري هاي انجام شده در منطقه همگي در رشد و شکوفايي صنعت و رقابت با فراورده هاي وارداتي مؤثر بوده است . عليرغم آنکه بهاي گوشت مرغ از سال 2007 به طور مداوم رو به افزايش بوده اما همچنان در بازار گوشت به عنوان گوشت قيمت مناسب شناخته مي شود .

انجام برنامه هاي منظم واکسيناسيون طيور و تدابير خوب براي حفظ سلامت طيور به همراه حفظ استانداردهاي آزمايشگاهي در اين منطقه منجر به حفظ سطح توليدات گشته است .
روز دوم همايش به بررسي عميق بازار خاورميانه و افريقا و توليد ، مصرف و تجارت در کشورهاي مختلف اين مناطق پرداخته شد . سپس توجه همگان به جزئيات بازار Aviagen در کشورهاي مختلف اين مناطق مثل زامبيا، عربستان سعودي، عراق، ايران و ترکيه معطوف شد .
آقاي John Maguire مدير فروش Ross در خاورميانه و افريقا اذعان داشت : اين يک گردهمايي مهم سالانه براي توزيع کنندگان Ross در منطقه محسوب مي گردد که در آن به بررسي عملکرد و توليدات در منطقهٔ خاورميانه ، ترکيه و آفريقا مي پردازيم و تجارب خود را با يکديگر به اشتراک مي گذاريم .
ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونيک:
توضیحات:
     
         صفحه اصلي
         افتتاحيه واحدها
         شبکه آموزشي کوثر
         تبادل فایل
         شرکت های تابعه
         سایت های مرتبط
         دیکشنری Online
         درباره ما        
         ارتباط با ما
         اخبار
         سیستم مالی (قدیمی)
         پيام مدير عامل

         English


Copyright ©2007 Kowsar Agricultural Investment co.